Вила Јагода и Малина 3*

http://www.borovetz-resort.com/en/

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 25.12-05.01.2019 01.12-24.12.2018 18.02-31.03.2019
Вид на сместување 06.01-17.02.2019
ЈАГОДА 4+0 110.00 € 59.00 € 46.00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0 117.00 € 64.00 € 51.00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0 122.00 € 69.00 € 61.00 €
МАЛИНА 4+2 127.00 € 74.00 € 52.00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2 133.00 € 81.00 € 66.00 €
Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
Дополнителни услови :
▪ Доплата за дополнително легло во Малина – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*