КРУШЕВО-Хотел & СПА Панорама 4*

ХОТЕЛ ПАНОРАМА & SPA 4 * – КРУШЕВО

Хотелот располага со ресторан, внатрешен базен, спа центар, бесплатен интернет на цела територија на хотелот и ски соба за вашата опрема за скијање.Големите стаклени површини на ресторанот Алто ви откриваат неверојатен поглед кон Крушево, кон боровата шума и кон облаците. Хотелот располага со 20 соби и апартмани,сите со панорамски поглед кон Крушево.

Во зимската сезона, користењето на жичарницата и ски лифтовите се бесплатни за гостите на хотелот.

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет,телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите, гратис карта за жичарницата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.

За вистинска релаксација ве очекува спа центарот со внатрешениот базен кој има фантастична панорамска глетка кон Крушево.Опремен е со хидраулични лежалки, џакузи, топли лежалки и финска сауна.

За целосно опуштање, можете да изберете од различните видови масажи: релакс масажа, спортска, медицинска, масажа на стапала и масажа на лице.

krusevo2
krusevo3
kru[evo

Ценовник за термини од 10.03-20.12
Цена на двокреветна соба ВВ(ноќевање со појадок) 92 евра за 2 особи
Цена на Супериор соба ВВ (ноќевање со појадок- цена за двајца) 103 евра
Цена на јуниор апартман ВВ (ноќевање со појадок – цена за двајца) 126 евра
Цена на делукс апартман ВВ (ноќевање со појадок-цена за двајца)150 евра

Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето
возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за
фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години
се доплака 10 евра за дете по ноќ.

Дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по
лице и е на база сет мени(предјадење, главно јадење, десерт и еден
безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат
пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен.

 

 

 

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*