МАВРОВО-Хотел Миа’с 4*

Со позицијата од над 1200 метри надморска височина, хотелот  Миа’с Маврово стои на сценско место во планинските падини на планината Бистра – ливади, пасишта и огромни шуми што лежат во границите на националниот парк Маврово .

Се наоѓа во  непосредна близина на највисоките алпинистички терени на Македонија и само неколку минути оддалечени од популарното археолошко наоѓалиште и Црквата, како вековните манастири, водопади и чисти места , блиску до кристалното езеро.

  • ценовникот е важечки за термини по 20.03
Тип на соба Тип на лежаи Број на особи цена
Стандард соба за 2 особи Спален лежај 2 60 eur
Стандард соба за 2 особи со балкон Спален лежај 2 65 eur
Премиум соба за 2 особи Спален лежај + софа 2+1 65 eur
Фамилијарна соба Спален лежај+2 единечни лежаи 2+2 85 eur
ВИП апартман Спален лежај+ софа 2+1 110eur
ВИП спорт комфорт апартман Спален лежај+2 единечни+2 единечни лежаи 2+2+2 = 6 90 eur
ВИП супериор апартман Спален лежај+3 единечни лежаи+2 софи 2+3+2 = 7 120 eur
Комфорт – езерски поглед 2 единечни или спален лежај 2 79 eur
Премиум- езерски поглед 2 единечни или двоен лежај 2 90 eur
Во цената е вклучено

( цените се во евра во денарска противредност )

·         Џакузи ( мини базен ),турска сауна,бања на пареа и топли лежалки 1 час дневно

·         Ноќевање со појадок

·         Вклучен интернет

·         ТВ

·         Гратис паркинг

·        Туристичка такса

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*