НЕА МАРМАРАС

                                               ВИЛА “ВАСО“  –  30 МЕТРИ ОД МОРЕ

ПЛАЖАТА ВО НЕА МАРМАРАС Е СИТНО ПЕСОЧАНА СО ПОСТЕПЕНО ЗАДЛАБОЧУВАЊЕ И КРИСТАЛНО ЧИСТА ВОДА,ОБЕЛЕЖАНА СО ПЛАВО ЗНАМЕНЦЕ.

НЕА МАРМАРАС Е  ЕДНО ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ  МЕСТА НА ХАЛКИДИКИ.ОСТАТОЦИТЕ ОД  ВИЗАНТИСКИОТ ПЕРИОД  ЗНАЧИТЕЛНО СЕ ЗАБЕЛЕЖУВААТ ВО МАРАМАРАС ШТО  ДАВА ДЕНЕШЕН БЕЛЕГ НА ПОПУЛАРНА ТУРИСТИЧКА  ДЕСТИНАЦИЈА. ВО ТЕКОТ НА ШЕЕСЕТИТЕ ГОДИНИ НА МИНАТИОТ ВЕК ИЗГРАДЕН  ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА НЕА МАРМАРАС Е ХОТЕЛОТ ПОРТО КАРАС ВО КОЈ СЕ ОДРЖУВААТ МНОГУ ПОЗНАТИ СВЕЧЕНОСТИ И Е ПОСЕТУВАН ОД МНОГУ ЕВРОПСКИ И СВЕТСКИ ТУРИСТИ.

 • ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ
 • ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО  ЗА 7 НОЌИ
 • КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ Е 5 ЕВРА ОД ДЕН , WI-FI Е БЕСПЛАТНО
  Цени по лице за пакет аранжман

7 ноќи со превоз

 

Цени за НАЕМ на СТУДИО

Цени по лице за пакет аранжман

7 ноќи со превоз

ПЕРИОД МАЈЈУНИ          ЈУНИ         

        ЈУЛИ

 

АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
*19 *26 *02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01* *08 *15 *22
НОЌЕВАЊА  

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

Студио 1/3

бр. соба 9,14

max.3 лица

 

109

 

129

 

149

 

299

 

359

 

399

 

429

 

459

 

459

 

459

 

459

 

459

 

429

 

399

 

379

 

169

 

159

 

139

 

99

Студио 1/3
бр.соба 5,6

max.3 лица
поглед море

 

109

 

139

 

159

 

329

 

369

 

409

 

439

 

469

 

469

 

469

 

469

 

469

 

439

 

409

 

389

 

179

 

169

 

149

 

109

 • За пакет аранжманот во СТУДИО потребни се минимум 2 лица;
 • трето,четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз доколку користат 45€ за возрасен или 35€ за дете од 02 – 12 години;
 • дете до 02 години не плаќа(бесплатно) не користи седиште во автобус;
 • за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива 10€ по лице
 • АГЕНЦИЈАТА НЕМА ОДГОВОРНОСТ ЗА КВАЛИТЕТОТ И БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА;
 • ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 1 € ОД НОЌ ЗА СТУДИО
 • СТУДИЈАТА :
   НЕМААТ КРПИ ,ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА И САПУН
 • ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:45 € за возрасни (повратна карта) 35 € за возрасни или деца (карта во еден правец),35€ за деца до 12 години (повратна карта,Деца до 02 години бесплатно (не користи седиште)
  Студио бр.5(прв кат) 1/3- 3 ЛИЦА.Студиото располага со еден дупол кревет стандарден за спиење за две лица и еден поединечен кревет стандарден за спиење за едно лице,плакар за алишта, тв, клима уред. Во склопот на истата соба има кујна комплетно опремена со кујнски инвентар,фрижидер ,решо со две рингли.Од собата се излегува на комотна тераса со маса и столици и има поглед на море.Студиото располага со стандардно купатило и вц.

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*