ОХРИД – Хотел Вила Јордан 4*

Хотел Вила Јордан 4*– Охрид е  лоциран е на 70 метри од Охридското Езеро- шеталиштето и на 10 минути пешачење до центарот на градот. Поседува 18 соби ( повеќето со поглед на Езеро ) и 2 апартмани на најгорниот – 4ти спрат со поглед на Охридското Езеро. Во самиот склоп на хотелот има и надворешен базен, достапен за користење само за гостите на хотелот . Граден е и опремен по највисоки стандарди и поседува и лифт.

  • Најрано пријавувањето е во 13 часот
  • Најдоцна одјавувањето е во 10 часот
  • Безжичен интернет е достапен во целиот хотел бесплатно.

Сите климатизирани единици имаат телевизор со рамен екран, софа, балкон со мебел на отворено , бања со туш, фен и бесплатни тоалети.Во Хотел Вила Јордан бесплатен јавен паркинг е можно во близина по достапност. Гостите исто така можат да се релаксираат во градината.

 

            цените се однесуваат по особа од ноќ во евра ,освен за апартманот каде                     цената е од ден за макс.4 особи(за целиот апартман)

Дете до 7 години – гратис

Второ дете до 7 години – 50 %

Деца од 7-12 години – 50 %

Месец

 

Соба со поглед на Езеро

(по особа)

цена на лукс апартман  со поглед на Езеро

(макс.4 особи)

Соба

(по особа)

Мај 20 72 18
Јуни 25 75 23
Јули 30 80 28
Август 30 80 28
Септември 25 75 23
Октомври 20 72 18
jordan 3
jordan5
jordan6
jordan7
jordan 2
jordan 4

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*