ХОТЕЛ ПРЕСПАВ – 3*

ХОТЕЛ ПРЕСПАВ – LAKE VIEW HOTEL 3*

                                                                      

На 856 метри надморска височина, природната хортикултура на Отешево изобилува со диви растенија и дрвја кои произведуваат високо квалитетно ниво на кислород. Климата во сливот на Преспа нуди топли летни денови и ладни летни ноќи, кои се совршена комбинација  да уживате во секојдневните  активности и целосно да одморите.Отешево,на Преспанското Езеро и во крајбрежниот појас  на Националниот Парк Галичица е познато во Европа по зачудувачкиките природни бенефиции, благодарение на изобилството на една локална флора и дивата смрека.

Тип на соба Број на особи Цена по особа ноќевање со појадок
1/1 еднокреветна

1

1250

1/2 двокреветна

2

1000

1/3 трокреветна

3

835

Фамилијарна со поглед на Езеро

4

750

1/3 Трокреветна без поглед на Езеро

3

720

Фамилијарна без поглед на Езеро

4

650

Делукс 1/2 двокреветна

2

1150

Делукс 1/3 трокреветна

3

1000

 

  • Деца до 3 години – ГРАТИС
  • Сите сместувачки единици се со балкон
  • Купатилата се опремени со тоалети , пешкири и фен
  • Гратис паркинг
  • Сопствена плажа
  • WI Fi покриеност
  • Ресторан во склоп на објектот

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*