ANDALUCIA BEACH 3*- ALL INC.

Andalucia beach 3* – Елените – All Inclusive

Се наоѓа во затворениот комплекс Елените,на плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб.

Сите соби имаат клима уред, кабелска ТВ, сеф, фрижидер, тераса и фен во бањата. Free WiFi е на располагање во lobby-то на хотелот. Целокупната понуда вклучува главен ресторан со разновидни вкусни оброци, лоби бар, snack bar и бар на базенот. Чадори за сонце и лежалки се бесплатни на базен и на плажа. Гостите на хотелот можат бесплатно да се забавуваат во Aqua park Atlantida, неограничено во текот на престојот. Барот во Aqua parkot е дел од all inclusive програмата на хотелот Andalucia beach 3*.Andalucia beach 3* има тим на професионални аниматори, со дневни и вечерни активности, игри на плажа и детски дискотеки за помладите гости. Исто така, се организираат  спортски игри и тематски претстави за возрасните

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

 05.06-22.06.

11.09-20.09.

ALL INCLUSIVE

 23.06-05.07

01.09- 10.09.

ALL INCLUSIVE

06.07. – 31.08.

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба – поглед парк

50 €

65 €

 71 €

Лице во двокреветна соба – страничен поглед море

55 €

69 €

  76 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  •  Користење на базен
  • Лежалки и чадори  покрај базенот
  • Aqua park ATLANTIDA со 3 базени, тобогани и вклучени безалкохолни пијалоци и пивo
  • Ресторани a la carte
  • Snack бар во текот на целиот ден од 10-17 часот: бургери, гиро, хот дог, форнети, сладолед
  • Безалкохолни пијалоци и алкохолни локални пијалоци се нудат во сите барови во текот на  целиот ден и во Lobby Bar од хотелот до 24 часот
  • Детско катче
  • Тенис, мини голф
  • Забавен дел, анимација
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк или поглед море) –  2 возрасни + 1 дете  до 11,99 години или 3 возрасни
Попусти:
Дете до 11.99 години – бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се дадени во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*