EFFECT GRAND VICTORIA 4*- ULTRA ALL INC.

EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* – ULTRA ALL INCLUSIVE 24/7

СОНЧЕВ БРЕГ

две деца до 11,99 год – БЕСПЛАТНО

Се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација.
Хотелот има 3 ресторана ( основен ресторан Victoria и 2 ресторана  a la carte – италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner, лоби бар 24/7, бар на базенот, бар на плажа, snack bar, кафе – слаткарница, базен, фитнес, бесплатен паркинг.
Хотелот располага со 238 соби и апартмани опремени со модерен мебел и голем дел од нив со директен или страничен поглед кон морето. Опремени се со клима уред, сателитска ТВ, минибар – дел од ultra all inclusive (секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци), сеф, комплет за кафе и чај, фен во бањата и WI FI.

Цени за термини по типови простории за ULTRA ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

10.06 -21.06

06.09 – 15.09

ULTRA ALL INCLUSIVE

22.06 -02.07

22.08-05.09

ULTRA ALL INCLUSIVE

03.07 -19.07

12.08 – 21.08

ULTRA ALL INCLUSIVE

20.07 -11.08

ULTRA ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  – поглед парк              83 €
          96 €
           106 €
      113 €
Лице во двокреветна соба – поглед море              91 €
          104 €
           114 €
      123 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед на море              93 €           107 €            116 €       125 €
Лице во Апартман           109 €          126 €            138 €       149 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ULTRA ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот
 • Lobby Bar: работи 24 часа и се служат безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло
 • 23-02 часот LATE SNACK (ладни сендвичи, кроасани, колачи и овошје)
 • Beach Bar 10-22 часот: пиво, безалкохолни пијалоци и коктели
 • Бар на базенот 10-23 часот: безалкохолни пијалоци, коктели и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло
 • 2 ресторана  a la carte – италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner
 • Snack бар од 10-17 часот: GRAB&GO сендвичи, бургери, донер, помфрит, пица, полнети компири
 • Кафе слаткарница од 09-16 часот: разни слатки и сладолед
 • Мини бар во соба – секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Паркинг
 • WI FI во собите и во целиот хотел
 • Сеф во собата
 • Фитнес
 • Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:

 •  Двокреветна соба (поглед парк)  –  (2 возрасни + 1 дете до 11,99 години) или (3 возрасни + 1 дете до 1,99 години)
 • Двокреветна соба (поглед море) – 2 возрасни
 • Двокреветна соба  (страничен поглед море) – (2 возрасни + 2 деца до 11,99 години) или (3 возрасни + 1 дете до 1,99 години)
 • Апартман – (2 возрасни + 2 деца до 11,99 години) или (3 возрасни + 1 дете до 11,99 години)
Попусти:
Деца до 11.99 години – 25 евра на ден 
Две деца до 11,99 години во апартман – БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во апартман – 50% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*