GRAMI 3*

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :10% за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2018 | 03.01-31.03.2019 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање. 01.12-28.12.2017 03.01-07.01.2018 29.12-02.01.2018
08.01-31.01.2018 01.02-10.02.2018
Вид на сместување | Период на престој 11.02-31.03.2018
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+1 19.00 € 21.00 € 36.00 €
Апартман 2+2 20.00 € 22.00 € 38.00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+1 25.00 € 27.00 € 41.00 €
Апартман 2+2 26.00 € 28.00 € 43.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*