GRAND ROYALE 4* – Банско

GRAND ROYALE 4* – Банско

Локација : 300 м од жичарницата

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg
Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2020 05.01-11.01.2020 01.12-26.12.2019 11.03-10.04.2020
Вид на сместување 12.01-10.03.2020

Студио

2+1                       61,00 €               39,00 €                 32,00 €                29,00 €
Едноспален апартман 2+2                       63,00 €              41,00 €                 36,00 €                31,00 €
Двоспален апартман 4+2                      58,00 €               37,00 €                 30,00 €

               27,00 €

Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
 Дете до 2.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*