HOTEL AMI 5*-PETROVAC

Вид на местување : ХОТЕЛ

Град : Петровац

Категорија: 5*

Локација

Хотел АНИ се наоѓа во Петровац,на околу 200 м.од хотелската плажа,одалечен 19 км.од Будва.Хотелот е идеално место за единствени моменти на опуштање со прекрасен поглед на морето.

Сместување

Хотелот располага со 113 модерни соби и апартмани,опремени со италијански висококвалитетен мебел.Собите и апартманите поседуваат ТВ,телефон,клима,купатило,папучи,бадемантил,со поглед на планина,градот или морето.Стандардните соби се околу 25 м2 и поседуваат 2 единечни кревети или брачен лежај,како и комфорно дополнително легло за деца,доколку е потребно.Де лукс собите (2+2 )се со големина 25 м2,а фамилијарните 35 м2 и истите се луксузни соби со елегантен дизајн,опремени со брачен лежај или 2 единечни кревети со модерна софа на извлекување за деца или возрасни.Имаат поглед на планина или Море.Вила собите се со големина од 40-58 м2 со екстра големи комфорни кревети и имаат поглед на Море или планина.

AMI HOTEL PETROVAC 5*
ноќевање со доручек 25.09-12.10 16.09-24.09 27.08-15.09 08.07-

19.07

20.07-26.08
Standard соба 46 54 64 72 80
Deluxe поглед на планина 51 59 69 77 85
Deluxe поглед на Море 61 68 78 87 94
деца до 2 години-ГРАТИС
деца од 2-7 години имаат попуст 50% (на помошно легло)
деца од 2-7 години имаат попуст 70%(на заедничко легло)
деца од 7-12 години имаат попуст 30% на помошно легло

Во цената е вклучено

  • појадок во ресторан Piatto
  • бесплатно користење на финска и ароматична сауна,внатрешен и надворешен базен,теретана и турска бања
  • интернет
  • анимација за деца
  1. Доплата за паркинг 7 евра од ден
  2. Туристичка такса 1.5 евра од ноќ за возрасни и 1 евро од ноќ за деца

цените се дадени по особа од ден 

цените во табелата се изразени во евра,а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност ( 1 евра=62 мкд)

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*