HOTEL GOLDEN GATE-3*

Положба: Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот.

Сместување: Хотелот Golden Gate Club Hotel е интимен бутик хотел кој располага со 75 соби. Сите соби се комфорни и располагаат со сопствен балкон, клима уред, сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса),ТВ, телефон, минибар и бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање со појадок– шведска маса – во главниот ресторан).Хотелот исто така располага со еден бар каде гостите може да уживаат во широк спектар на коктели.

Бесплатни услуги: користење на базен, базен за деца,лежалки и чадори покрај базен, ресторан за време на доручек,градина, минибар,тераса, Wi-Fi конекција.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,телефон,сеф на рецепција,водени спортови на плажа, лежалки на плажа, сервис за перење алишта.

Содржини: Хотелот располага со прекрасна градина, два базени,базен за деца, ресторан, бар, рецепција (24/7),складирање на багаж.

Плажа: Хотелот се наоѓа на 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Надворешен базен, водени спортови.

*Цената во табелата е по особа и се однесува за 10  (ноќевањa  и појадок) и вклучен автобуски превоз

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 BВ со превоз
01.06-11.06 247 eur
06.06-16.06 247 eur
11.06-21.06 247 eur
16.06-26.06 247 eur
21.06-01.07 247 eur
26.06-06.07 273 eur
01.07-11.07 299 eur
06.07-16.07 299 eur
11.07-21.07 299 eur
16.07-26.07 299 eur
21.07-31.07 299 eur
26.07-05.08 299 eur
31.07-10.08 299 eur
05.08-15.08 299 eur
10.08-20.08 299 eur
15.08-25.08 299 eur
20.08-30.08 299 eur
25.08-04.09 273 eur
30.08-09.09 247 eur
04.09-14.09 247 eur
09.09-19.09 247 eur
14.09-24.09 247 eur
19.09-29.09 247 eur

За дете до 5.99 години: (само превоз 60 еур).
Второ дете: -20% попуст.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст

*цените се изразени во евра,а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро=62 мкд)

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*