HOTEL PERELIK 4*

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-20.04.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање 10.12-28.12.2018 29.12-04.01.2019
05.01-20.04.2019
Вид на сместување полупансион полн пансион полупансион полн пансион
Јуниор сјуит 2+2 50.00 € 58.00 € 66.00 € 74.00 €
Едноспален апартман / мезонет 2+2 61.00 € 69.00 € 79.00 € 87.00 €
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Дете од 3-6.99 год. на доп. легло 11.00 € 14.00 € 16.00 € 19.00 €
Дете од 7-11.99 год. на доп. легло 26.00 € 30.00 € 34.00 € 38.00 €
Дете до 6.99 год. на ред. легло 21.00 € 24.00 € 27.00 € 30.00 €
Дете од 7-11.99 год. на ред. легло 34.00 € 38.00 € 44.00 € 48.00 €
Возрасен на доп. легло 38.00 € 46.00 € 49.00 € 57.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет
Појадок и вечера на шведска маса во основен ресторан Перелик. Ручек на шведска маса во ресторан Малина (локација – на пистите)
Доплата за FLEXY лифт карта : возрасен – 25€ , дете од 7-11.99 – 15€
• има достап до двете ски зони (Пампорово и Мечи Чал)
• бројот на ноќевања е бројот на денови за користење на ски картата
• има можност за полудневно користење првиот и последниот ден
• деца до 6.99 год. ја користат бесплатно (со возрасен пратител)
Дополнителни услови :
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете (2-11.99 год.) – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*