HOTEL PRINCESS 4*-BAR

HOTEL PRINCESS  4* BAR

Тип на сместување : ХОТЕЛ

ГРАД : БАР

КАТЕГОРИЈА : 4*

 

HOTEL PRINCESS  4* BAR

ПОЛУПАНСИОН

01.0 7 – 19.07

20.07 – 31.08

16.09 – 30.09

ДВОКРЕВЕТНА СОБА 

(со поглед на парк)

52€

56 42€
ДВОКРЕВЕТНА СОБА (со страничен поглед на Море) 55€ 60

45€

Едно дете до 7 години во ½ соба – ГРАТИС
Едно дете од 7-12 години во ½ соба – има попуст 50 %
Две деца до 12 години во ½ +1 соба, едно ГРАТИС , второто има попуст 30 %
 • МИНИМУМ 7 ПОЛУПАНСИОНИ ЗА СИТЕ ТЕРМИНИ
 • ДОПЛАТА ЗА РУЧЕК Е 10 ЕВРА ПО ОСОБА OД ДЕН
 • БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШНИОТ И НАДВОРЕШНИОТ БАЗЕН
 • БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ
 • БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ЛЕЖАЛКИ И ЧАДОР ПОКРАЈ БАЗЕНОТ И НА ПЛАЖА,ВО СОГЛАСНОСТ СО ДОСТАПНОСТА
 • СЛОБОДЕН ВЛЕЗ НА ХОТЕЛСКАТА ПЛАЖА ОД ЈУНИ ДО СЕПТЕМВРИ
 • БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ТЕРЕНИТЕ ЗА ОДБОЈКА НА ПЛАЖА-ПЕСОК И ТЕРЕНИТЕ ЗА КУГЛАЊЕ
 • ПОПУСТ ОД 20 % НА СПА ТРЕТМАНИ И МАСАЖИ
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ СПОРЕД ДОСТАПНОСТ
 • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ОСОБА
 • ТУРИСТИЧКА ТАКСА И ОСИГУРУВАЊЕ СЕ ДОПЛАЌААТ ОД ДЕН ПО ОСОБА (ВОЗРАСНИ 1.50 ЕВРА,ДЕЦА 12-18 ГОДИНИ 1.00 ЕВРА И ДЕЦА 2-12 ГОДИНИ 0.50 ЕВРА)
 • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА,ПЛАЌАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1 ЕВРО = 62 МКД)

2 Comments

 1. Dali imate slobodna dvokrevetna soba od 31.08? Nemate navedeno dali se cenite po lice ili po soba.

  • Pocituvani,
   Hotelot e na baranje i minimum 7 nokjevanja
   Povelete,se e navedeno,vklucuvajki i toa deka cenite se po osoba od den
   МИНИМУМ 7 ПОЛУПАНСИОНИ ЗА СИТЕ ТЕРМИНИ
   ДОПЛАТА ЗА РУЧЕК Е 10 ЕВРА ПО ОСОБА OД ДЕН
   БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШНИОТ И НАДВОРЕШНИОТ БАЗЕН
   БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ
   БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ЛЕЖАЛКИ И ЧАДОР ПОКРАЈ БАЗЕНОТ И НА ПЛАЖА,ВО СОГЛАСНОСТ СО ДОСТАПНОСТА
   СЛОБОДЕН ВЛЕЗ НА ХОТЕЛСКАТА ПЛАЖА ОД ЈУНИ ДО СЕПТЕМВРИ
   БЕСПЛАТНО КОРИСТЕЊЕ НА ТЕРЕНИТЕ ЗА ОДБОЈКА НА ПЛАЖА-ПЕСОК И ТЕРЕНИТЕ ЗА КУГЛАЊЕ
   ПОПУСТ ОД 20 % НА СПА ТРЕТМАНИ И МАСАЖИ
   БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ СПОРЕД ДОСТАПНОСТ
   ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ОСОБА
   ТУРИСТИЧКА ТАКСА И ОСИГУРУВАЊЕ СЕ ДОПЛАЌААТ ОД ДЕН ПО ОСОБА (ВОЗРАСНИ 1.50 ЕВРА,ДЕЦА 12-18 ГОДИНИ 1.00 ЕВРА И ДЕЦА 2-12 ГОДИНИ 0.50 ЕВРА)
   ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА,ПЛАЌАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1 ЕВРО = 62 МКД)

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*