Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово 

Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-23.12.2019 24.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 29.02-31.03.2020 02.01-28.02.2020
Двокреветна соба 2+1                  25,00 €                  29,00 €                71,00 €
Едноспален апартман 2+2                  35,00 €                  43,00 €                 101,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : 
 Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
 Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст
 Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст
 Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
 Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
 Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*