KOTVA 4* – ALL INC.

KOTVA 4* –  ALL INCLUSIVE  – СОНЧЕВ БРЕГ

Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер.

Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ

06.06 – 21.06

 

ALL INCLUSIVE

22.06 – 05.07

27.08 – 07.09

ALL INCLUSIVE

06.07- 26.08

 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 45 €
58 € 81 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar
  • мини AQUA PARK со два базена
  • Детско катче
  • Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни
Попусти:
  • Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба
  • Второ дете до 11.99 години – -50% попуст на редовната цена
  • Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на редовната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*