HOTEL MAGNOLIJA 3*-BECICI

MAGNOLIJA HOTEL 3* – БЕЧИЧИ

Тип на сместување – ХОТЕЛ

Вид на услуга – полупансион

Бечиќи е мирно место,оддалечено од Будва на само 3 км,поврзано со стариот град на Будва со шеталиште покрај самото Море.Преубавата плажа и развиената инфраструктура ,одличните хотели,го прават идеално место за активен или мирен одмор.Големиот број на ресторани со традиционална и медитеранска кујна,се наоѓаат по должина на  плажата,а познатата песочна плажа е идеална за бањање и релаксација,но и за водени спортови,како и објекти за рекреација.Фамилиите со дечиња можат да уживаат во многубројните игралишта и другите атракции по шеталиштето.
Локација
Хотел Магнолија се наоѓа на 150 м.од Морето.Најблиската прехрамбена продавница е на 10 метри,а ресторани,барови и кафетерии има на 50 метри од хотелот.центарот на Будва е на 2 км.од хотелот.

Хотелска содржина-Ресторан во која се служи традиционална храна кој поседува пространа тераса,бесплатен интернет,отворен базен,паркинг

HOTEL MAGNOLIJA 3* – BECICI – BUDVA
период 01.07.-31.08. 01.09.-30.09.
услуга полупансион полупансион
двокреветна соба 58 € 48 €
трокреветна соба 58 € 48 €
јуниор апартман 58 € 48 €
дуплекс апартман 58 € 48 €
деца од 0-2 години – ГРАТИС
деца од 2-12 години имаат попуст 30 % 
*цените во табелата се дадени по особа по ден на база ноќевање,појадок и вечера
Цените се изразени во евра,а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност ( 1 евро=62 мкд)
  • Туритичка такса и осигурување за возрасни 1,50 евра од ден.
  • Туристичка такса и осигурување за деца од 2-12 години 0.50 евра на ден

Сместување
Двокреветна соба –стандардна соба,наместена за 2 особи,од 15 м2.со пријатен и удобен ентериер,со балкон со поглед на Море.Собата има телефон,клима,фен за коса,фрижидер


Трокреветна соба– соба од 25 м2,предвидена за 3 особи.Има балкон со поглед на Море,а содржи клима,фрижидер,фен за коса


Junior Suite-овој апартман се состои од две засебни простории и е предвиден за 4 особи.Од балконот се пружа поглед на базенот и планината.Содржи клима,фен за коса,Тв со кабловска


Дуплекс апартман-овој апартман е на две нивоа и е предвиден за минимум 3 особи,а максимум 5 особи.Се состои од 2 одвоени спални соби и заедничка дневна соба со софа на извлекување.Содржи клима,фен за коса,фрижидер,ТВ со кабловска

2 Comments

  1. Zdravo zainteresirana sum za hotel Magnolia Becici period 08.08 dali imate organiziran prevoz

    • Pocituvani , vo cenite koi se dadeni vo tabelata , ne e vklucen prevozot
      Toj moze dopolnitelno da go organizirame i dopolnitelno se plakja,von aranzmanot

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*