Безплатни игрални автомати без регистрация изтегляне без изтегляне

  1. Pin Up Casino бонус за казино играчи до 1500 лева: Присъединете се към Слототоп казино за безкрайни ротативки забавление плюс редовни бонус оферти и награди.
  2. Bally безплатни игри и слотове - Бъроу играе с безкрайно повече увереност в момента, което ни кара да вярваме, че той трябва да помогне на отбора си да доведе до подобен едностранен изход.
  3. All Right Casino казино игри безплатно: Единствената разлика е, че няма да загубите или спечелите нищо, ако играете безплатни слотове.

Рулетка с крупиеа печели казино онлайнто 2023

Energy Casino казино игри
Слотика е лесно за разбиране казино за начинаещи.
покер бонус без депозит
При условие, че всъщност сте загубили повече пари, отколкото сте спечелили през годината, ще получите възстановяване няма проблем.
Докато някои сайтове могат да го изпреварят по отношение на бонуса за добре дошли и общите пазари, Фунбет е конкурентен в много области, за които канадците се грижат най-много.

Мобилни слотове без регистрации в казино

Red Dog онлайн казина
Това е необичайно, тъй като в момента в щата работят много наземни казина.
Triple Dragon безплатна игра в демо режим и ревю на играта
Промоции на лотарии означава промоционални лотарии, които могат да се играят при спазване на правилата за лотарии.
Bizzo Casino ротативки и игри на живо

MONTE CASA WELLNES & SPA 5*-PETROVAC

Monte Casa Spa & Wellness

Тип на сместување : Хотел

Град : Петровац

Категорија : 5*

Monte Casa Spa & Wellness се наоѓа на Јадранската обала.Се карактеризира по де лукс сместувањето и врвната услуга.Модерниот СПА центар нуди можност за третмани од врвни професионалци.Хотелот се наоѓа на 50 м.од градската плажа,во непосредна близина на шеталиштето,кафичите,рестораните,продавниците за сувенири и средновековната тврдина Кастело.Отворен е 2007 год.по целосно реновирање и нуди елегантен и современ ентериер,направен од најквалитетни и најоплеменети материјали,наменет за гости кои бараат високо квалитетен одмор во комфорно и раскошно место,каде им се овозможува високо ниво на услуга.

Хотелски содржини-Располага со отворен базен,каде гостите може да користат лежалки,чадори за сонце и пешкири-бесплатно,а на јавниот простор на хотелот и бесплатен интернет.Ресторанот во кој може да се вкусат европска,руска и црногорска кујна,има излез на преубава тераса.Во хотелот се наоѓаат 2 бара,а поседува и паркинг кој за гостите е бесплатен.

WELLNESS & SPA– на гостите им нуди разновидни третмани,за релаксација и здравје,медицински совети,консултации и помош,а спа зоната вклучува и можност за користење на третманските соби,солариум,традиционални и источни масажи,посета на спа оазата и нејзините посебни делови со финска и турска сауна,арома сауна,тепидариум,џакузи и тушеви за релаксација.Во велнес зоната се наоѓаат финска и турска сауна,затворен базен,фитнес центар,салон за убавина и продавница за козметика.

MONTE CASA SPA & WELLNES 4* – PETROVAC  – (ноќевање со појадок)
тип на соба/датум 25.09.-30.10 11.09.-24.09 01.07.-19.07.
21.08.-10.09.
20.07.-20.08.
Standard room
Поглед на Море 52€ 87€ 98€
Поглед на парк 49€ 66€ 76€ 76€
Studio
Поглед на Море 55€ 79€ 89€ 100€
Поглед на парк 48€ 73€ 82€ 95€
Family room
Поглед на Море 61€ 89€ 103€ 115€
Поглед на парк 52€ 75€ 87€ 98€
Деца до 5 години – ГРАТИС
Деца од 5-12 години – попуст 50%

Цените се дадени по особа  од ноќ , за ноќевање со појадок

Доплати

  • доплата за вечера 8 евра по особа

  • доплата за СПА 4 евра по особа на ден,за деца од 5-12 години 2 евра по дете на ден(отворен и затворен базен,џакузи,сауна,пешкири)

*цените во табелата се изразени во евра,плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро=62 мкд)

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*