PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4*

www.hotelperunbansko.com

Цените се по лице за 1 ноќ. 30.11-21.12.2018 20.01-02.02.2019 22.12-28.12.2018 29.12-01.01.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 06.01-19.01.2019 02.01-05.01.2019
03.02-30.03.2019
Двокреветна соба – економи 2+1 40 € 45 € 54 € 80 €
Двокреветна соба – без балкон 2+1 42 € 48 € 57 € 85 €
Двокреветна соба – со балкон 2+1 43 € 49 € 60 € 88 €
Јуниор сјуит 2+2 53 € 60 € 71 € 106 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

1 Comment

  1. Zdravo ve molam za ponuda za bansko za hotel Perun za 2 vozrasni i 2 deca od 7 i 12 god so dorucek i vecera od 14 01 5 noki.
    Fala pozz

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*