RIVERSIDE 4* – Банско

RIVERSIDE 4* – Банско 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 06.01-19.01.2020 20.01-24.02.2020 22.12-26.12.2019 27.12-01.01.2020 02.12-21.12.2019
Вид на сместување 25.02-09.03.2020 02.01-05.01.2020 10.03-12.04.2020
Двокреветна соба 2+0 31 € 34 € 37 € 60 € 26 €
Двокреветна соба супериор 2+1 34 € 38 € 40 € 63 € 29 €
Фамилијарна соба 2+2 37 € 40 € 42 € 68 € 31 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
 Деца до 5.99 год. без услуги и доп.легло – бесплатно
 Деца од 2-5.99 год. на дополнително легло – доплата 6€ на ден
 Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*