RUZA VJETROVA RESORT 4*-DOBRА VODA

RUZA VJETROVA RESORT 4* – DOBRА VODA

 Тип на сместување : ХОТЕЛ
Град :  БАР-Добра Вода
Категорија : 4*

 

Хотел Ресортот Ружа Вјетрова е создаден 2009 год.со намера на гостите да овозможи неповторливо искуство од природата.Создавајќи посебен однос на природата и културата , во амбиент единствен по својот концепт и елементи на дизајнот,овозможува на гостите автентично и интимно искуство.Миксот на културните,географските и историските содржини,како и широкиот спектар на услуги,нудат атмосфера на совршена удобност и разноликост

ПРОМОТИВНИ ФАМИЛИЈАРНИ ПАКЕТИ ЗА ЈУЛИ И АВГУСТ

157 евра по ден – 2 возрасни лица и едно дете до 12 години- ПОЛУПАНСИОН

192 евра по ден –  2 возрасни лица и две деца до 12 години-ПОЛУПАНСИОН    

 

Пакетот вклучува :

  • Појадок и вечера во главниот хотелески ресторан (на база на шведска маса )
  • Користење на базенот и плажата
  • Користење на хотелскиот плажен сет – лежалки , чадор, пешкири за на плажа
  • Користење на рекреативните содржини
  • Користење на паркингот од хотелот
  • Користење на интернет на територија на целиот хотелски простор

 

  • Во цената не е вклучена туристичка такса и осигурување (1.5 евра од ден за возрасни особи и 1 евро на ден за деца до 12 години )
  • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА,ПЛАЌАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1 ЕВРО = 62 МКД)

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*