SUN PALACE 4*- ALL INC.

Sun Palace 4* – ALL INCLUSIVE – СОНЧЕВ БРЕГ

две деца до 13,99г + едно до 6г – БЕСПЛАТНО !!!

Се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има банки, продавници, ресторани.  Хотелот е погоден за семеен одмор.

Ресторанот на хотелот Sun Palace 4* е простран, со тераса и таму се служи појадок, ручек и вечера на шведска маса. Има бар каде се служат разновидни алкохолни и безалкохолни пијалоци и коктели. Во сите соби има мини бар, кабелска ТВ, фен за коса.

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.06 – 15.06

06.09 – 30.09

    ALL INCLUSIVE

16.06 – 02.07

24.08 – 05.09

ALL INCLUSIVE

03.07 – 23.08

 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 43 €
49 € 55 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба ( 2 возрасни+2 деца  до 13,99 г.) или (3 возрасни+1 дете до 13,99 г) или (4 возрасни)
Попусти:
  • Две деца до 13.99 години – БЕСПЛАТНО во двокреветна соба
  • Трет и четврт возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 30% попуст на регуларната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*