HOTEL VELIKA PLAZA-ULCINJ

HTP VELIKA PLAZA

Тип на сместување : ХОТЕЛ

Град : Улцињ

Категорија 2* – полупансион

Се наоѓа на 2 км.од Голема Плажа-Улцињ.Располага со 2 типа на сместувачки единици (хотел и фамилијарни апартмани)со капацитет од 300 легла и простор од 3000 м2,одалечено на 250 м.од Морето.Поседува рецепција,сопствен паркинг,две кујни,два ресторани,минимаркет,терени за мали спортови исл.

цените се на база полупансион по особа од ден(ноќевање,појадок,вечера)

HTP VELIKA PLAZA 3* – ULCINJ
01.09.-01.10. 01.07.-20.07.
20.08.-31.08.
20.07.-20.08.
DOUBLE 1/2 и 1/3
полупансион
30€ 33€ 38€
Деца до 10 год.кои користат посебно легно и исхрана-попуст 25%
Деца до 10 год.кои користат лежај со возрасен и немаат исхрана-попуст 50%
  • Во цената не е вклучена туристичка такса (1.5 евра по ден по особа-се плаќа на рецепција)
  • Сместување во соби 1/2 и 1/3
  • Цените се дадени за сместување во 1/2 соба
  • Цените во табелата се изразени во евра,а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро=62 мкд)

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*