BREZA 3* – Боровец

BREZA 3* – Боровец


Локација
 : 50 м од ски лифт

Стилски хотел кој се наоѓа помеѓу двете детски писти и гондолата. Различен и модерен, идеален за ски одмор со семејството и пријателите. Располага со ресторан со камин, просторен лоби бар, сончева тераса, детски кат, интернет, сауна, парна бања.

BREZA 3* – Боровец
www.borovetz-resort.com/hotel-breza-en.html
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување
Двокреветна соба – стандард 2+1                      33,00 €                        60,00 €                          33,00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1                      36,00 €                        63,00 €                          36,00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на детски кат, билјард, сала за игри, сауна, парна бања, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
 Деца до 2.99 год. – бесплатно
 Прво и второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
 Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*