CASA KARINA 4* – Банско

CASA KARINA 4* – Банско

www.bansko-casakarina.com
Цени по лице за 1 ноќевање 01.12-21.12.2019 22.12-26.12.2019 27.12-03.01.2020 04.01-29.02.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 01.03-31.03.2020
Двокреветна соба 2+2                     34,00 €                      36,00 €                     59,00 €                    44,00 €
Студио 2+1                     36,00 €                      38,00 €                     63,00 €                    47,00 €
Студио делукс 2+2                     42,00 €                     43,00 €                     69,00 €                    53,00 €
Едноспален апартман 2+2                     46,00 €                      48,00 €                     69,00 €                    53,00 €
Двоспален апартман 4+2                     46,00 €                      48,00 €                    69,00 €                    53,00 €
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.
Дополнителни услови : 
 Дете до 3.99 год. – бесплатно
 Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло                     21,00 €                       22,00 €                     36,00 €                     26,00 €
 Дете од 4-11.99 год. на редовно легло                     23,00 €                       24,00 €                     39,00 €                     29,00 €
 Возрасен на дополнително легло                     28,00 €                       30,00 €                     48,00 €                     36,00 €
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*