FESTA WINTER PALACE 5* – Боровец

FESTA WINTER PALACE 5* – Боровец

Локација : 150 м од ски лифт

Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација  на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.

СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

FESTA WINTER PALACE 5* – Боровец
www.festahotels.com
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020 02.01-13.01.2020 14.01-25.01.2020 26.01-15.02.2020 16.02-04.03.2020 05.03-09.04.2020
Вид на сместување
Двокреветна соба 2+1                           44 €                              59 €                              108 €                              70 €                             59 €                        69 €                       57 €                        44 €
Јуниор сјуит – студио 2+2                            51 €                             68 €                              124 €                             80 €                             66 €                        79 €                       63 €                         51 €
Aпартман 2+2                            54 €                              73 €                              135 €                             86 €                              72 €                        85 €                       68 €                        54 €
Еднокреветна соба 1+1                            67 €                             88 €                              215 €                            126 €                             88 €                       124 €                       85 €                        67 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет
Дополнителни услови : 
 Деца до 2.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст
 Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€
 Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*