GRAMI 3* – Банско

GRAMI 3* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020
Вид на сместување 11.02-31.03.2020
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба

2+1

                 19,00 €

                 21,00 €                   36,00 €
Апартман 2+2                 20,00 €                 22,00 €

                  38,00 €

ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба

2+1

                 25,00 €                 27,00 €                   41,00 €
Апартман 2+2                 26,00 €                 28,00 €

                  43,00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
Дополнителни услови : 
 Деца до 6.99 год. – бесплатно
 Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*