GREEN WOOD 4* – Банско

GREEN WOOD 4* – Банско

www.greenwood-hotel.com
Цените се по лице за 1 ноќ.  01.12-19.12.2019 12.01-29.02.2020 20.12-28.12.2019 29.12-01.01.2020
на база СЕ ВКЛУЧЕНО (all inclusive) 01.03-30.03.2020 02.01-11.01.2020
Двокреветна соба 2+0 35 € 38 € 49 € 92 €
Студио 2+2 40 € 41 € 51 € 98 €
Едноспален апартман 2+2 43 € 45 € 59 € 105 €
Двоспален апартман 4+2 40 € 38 € 49 € 105 €
Во цената е вклучено : појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци од 11-23 часот, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.
Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период
Дополнителни услови : 
 Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
 Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца
 Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен
 Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 40€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ВО ЈАНУАРИ И ФЕВРУАРИ –секоја Сабота и Недела .Повратен билет 40 еур по лице

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*