KAMELIA APART 4* – Пампорово

KAMELIA APART 4* – Пампорово

Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ 01.12-18.12.2019 19.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 13.01-19.01.2020 20.01-04.03.2020
05.03-15.04.2020 03.01-12.01.2020
Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат                  25,00 €                  41,00 €                 58,00 €                 29,00 €                  36,00 €
Еднопспален апартман (2+2) – мин. 2 лица плаќаат                 28,00 €                  43,00 €                 62,00 €                 31,00 €                  39,00 €
Двоспален апартман (4+2) – мин. 4 лица плаќаат                  23,00 €                  35,00 €                 54,00 €                 25,00 €                  32,00 €
Триспален апартман (6+2) – мин. 6 лица плаќаат                  21,00 €                  33,00 €                  51,00 €                 23,00 €                  30,00 €
Во цената е вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за деца
Дополнителни услови : 
 Деца до 5.99 год. – бесплатно
 Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
 Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€
 Доплата за  вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€
 Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*