MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.12-19.12.2019 20.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020 19.01-20.02.2020
Вид на сместување 21.02-11.04.2020 02.01-18.01.2020 (мин. 4 ноќ.)
Двокреветна соба –АЗАЛИА 2+0 24 € 35 € 51 € 33 €
Еднокреветна соба –АЗАЛИА 1 36 € 53 € 76 € 50 €
Едноспален апартман –АЗАЛИА 2+2 28 € 39 € 58 € 37 €
Двоспален апартман –АЗАЛИА 4+2 24 € 35 € 51 € 33 €
Двокреветна соба –ОРХИДЕА 2+0 20 € 30 € 43 € 28 €
Еднокреветна соба –ОРХИДЕА 1 30 € 47 € 65 € 43 €
Едноспален апартман –ОРХИДЕА 2+2 24 € 34 € 50 € 32 €
Двоспален апартман –ОРХИДЕА 4+2 20 € 31 € 43 € 28 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови : 
 Деца до 5.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
 Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
 Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*