PERELIK 5* – Пампорово

PERELIK 5* – Пампорово

    Цените се по лице на ден ( доручек +вечера)
Јуниор сјуит2+2   Едноспален апп

2+2/мезонет

   
01,12-20.12,2019 41 еур 01,12-20.12,2019 52 еур  
21.12-27.12.2019 46 еур 21.12-27.12.2019 58 еур  
28.12-03.01.2020 77 еур 28.12-03.01.2020 88 еур  
18.01-21.02.2020 54 еур 18.01-21.02.2020 65 еур  
07.03-20.04.2020 41 еур 07.03-20.04.2020 52 еур  
04.01-17.01.2020 46 еур 04.01-17.01.2020 58 еур  
22.02-06.03.2019 46 еур 22.02-06.03.2019 58 еур  

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернетДоплата за користење на релакс и спа центар (на лице место) : возрасен – 9€, дете – 6€

Дополнителни услови :  Дете до 4.99 год. – бесплатно

Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 25% попуст

Доплата за еднокреветна соба – 20€ на ден,

за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете (2-11.99 год.) – 40€ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*