ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец

 

Локација : 2 км од Боровец

Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.

ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Десет од вилите имаат сауна

ВИЛИ МАЛИНА (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет,  можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец
www.borovetz-resort.com
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување
ЈАГОДА 4+0                      58,00 €                       117,00 €                          58,00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0                      65,00 €                       123,00 €                          65,00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0                       71,00 €                      129,00 €                           71,00 €
МАЛИНА 4+2                      75,00 €                       133,00 €                          75,00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2                      80,00 €                      139,00 €                          80,00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
Дополнителни услови : 
 Доплата за дополнително легло во Малина  – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*