СВ.ЈОВАН – ШЕНГИН-АЛБАНИЈА

Свети Јован или Шенгин е крајбрежно туристичко место и поранешна  општина во округот Леска, северозападна Албанија. Познат е по прекрасните  песочни плажи и летни одморалишта.

 Hotel Molla се наоѓа на сама плажа , поседува бесплатен приватен паркинг и  сопствен ресторант на плажата.

Собите се опремени со сопствено купатило, ТВ со рамен екран, кабловска ТВ,бесплатен Wi-Fi во целиот објект и во ресторанот на плажата,фрижидер,мини опремена летна кујна, клима вклучена во цената и секоја соба поседува тераса.Речиси сите соби се со поглед на Море.

  Цените во табелата се дадени по особа за 7 ноќевања со појадок и вклучен превоз

  • Трето и четврто лице имаат 20% попуст на регуларната цена (која вклучува ноќевање со појадок и превоз)
  • За сопствен превоз,цената се намалува за 20 евра по особа
  •   Од 19.06 – 01.08.2022 цената по особа (која вклучува ноќевање со појадок) изнесува 23 евра
  •   Од 01.08 – 04.09.2022 цената по особа (која вклучува ноќевање со појадок) изнесува 29 евра
  • Трето и четврто лице во Јули и Август  имаат 30 % попуст на регуларната цена (која вклучува ноќевање со појадок)
  • СЕПТЕМВРИ од 4.09 цена од ден по особа (ноќевање со појадок) 19.5 евра
  • Деца до 3 години – ГРАТИС
          Термини

Мај,Јуни

Цена по особа

за 7 ноќевања со појадок и вклучен превоз

15.05 – 22.05
129 евра
22.05 – 29.05
135 евра
29.05 – 05.06
149 евра
05.06 – 12.06
159 евра
12.06 – 19.06
169 евра

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*