HOTEL RIVIERA 4*-PETROVAC

HOTEL RIVIJERA 4* – PETROVAC – ПОЛУПАНСИОН

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ : ХОТЕЛ

ГРАД :  ПЕТРОВАЦ

КАТЕГОРИЈА : 4*

Хотел Ривиера е опкружен со борови и липи и е сместен во градот Петровац , во центарот на црногорскиот дел на обалата на Јадранското Море.

Сите соби се климатизирани и вклучуваат flat-screen ТВ , бесплатен интернет , мини бар и балкон . Поседуваат купатила со када или туш. Во непосредна близина на Хотел Ривиера , на располагање се 3 плажи . Во паркот на површина од 8,400 м2 пред самиот Хотел, се наоѓа базен , хидромасажна када , детско игралиште и зграда за програмот за анимација.

Тука можете да го пиете својот омилен пијалок и да уживате во вкусната храна , додека слушате локална музика. Во дискретна атмосфера на ресторанот Олива , можете да ги вкусите сите 3 кујни на овој регион – приморската , езерската и планинаската кујна .

 

ХОТЕЛ  РИВИЕРА  4* – ПЕТРОВАЦ – ПОЛУПАНСИОН
Период /

Tип на соба

 01.07 – 14.07
19.08
25.08
15.07 18.08 26.08 – 01.09 02.09 – 22.09
Economy room

70€

77€ 62€ 56€
Standard room

75€

82€ 69€

61€

Junior suite

95€

103€ 87€

75€

Family room

103€ 111€ 96€

86€

ДЕЦА ДО 2 ГОДИНИ – ГРАТИС
ПРВО ДЕТЕ ОД 2-12 ГОД. – ГРАТИС ВО СТАНДАРД СОБА
ДВЕ ДЕЦА ОД 2-12 ГОДИНИ –  ГРАТИС ВО Junior suite  И  Family room
ДЕЦА ОД 2-12 ГОДИНИ – 50 % ПОПУСТ ВО Еconomy Room

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

  • НОЌЕВАЊЕ
  • ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА
  • ПИЈАЛОК ЗА ВРЕМЕ НА ОБРОЦИТЕ
  • ПАРКИНГ
  • КОРИСТЕЊЕ НА ОТВОРЕНИОТ БАЗЕН
  • КОРИСТЕЊЕ ЛЕЖАЛКИ И ЧАДОРИ ОКОЛУ БАЗЕНОТ

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ПО ДЕН

  • Сместувањето е во ½ , 1/3 , ¼ соби и апартмани
  • Такса и осигурување не се вклучени и изнесуваат 1.50 евра по особа по ден за возрасни ,0.50 евра по ден за деца до 12 години и 1.00 евра по ден за деца од 12-18 години ( се плаќа на рецепција во хотелот)
  • цените се дадени во евра , плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро=62 мкд)

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*