МЕТАМОРФОЗИ – II крак

Вила Петридис – НА ПЛАЖА – ПРВ РЕД

Вилата Петридис  се наоѓа на првиот ред вили во Метампорфози. Идеално место за фамилијарен одмор.Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на високо приземје и први кат бр.12 и бр.17.Сите апартмани се опремени со кујна во која има два поединечни кревети сопствен тоалет, ТВ, клима  и спална која има дупли кревет и излегува на балкон .Во дворот на вилата во паркот има играчки,лулашки,лизганици за деца.

АПАРТМАН 12 и 17 –  (1/2 +1/2)+1
Апартманот  се наоѓа на високо приземје.Располага со кујна ,една спална, купатило со WC и тераса со маса и столици. Во кујната има два поединечни кревети и кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар ,аспиратор,фрижидер и две рингли.Во кујната има простор за додавање на креветче на расклопување во случај да има 3 деца.Во спалната соба има еден дупол кревет плакар за алишта,клима уред и тв.Од спалната се излегува на тераса со маса и столици.Апартманот е опрмен на сите прозори со комарници.

 

 

@ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ (14.05; 21.05; 28.05; 04.06; 03.09;10.09 и 17.09.)ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА (*) ВО ТАБЕЛАТА, СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

@ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ  ЗА 7 НОЌИ

 • КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  Е БЕСПЛАТНО
 • За пакет аранжманот во апартман потребни се минимум 2 лица;
 • трето,четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз (доколку користат)= 45€ за возрасен или 35€ за дете од 02 – 12 години;
 • дете до 02 години не плаќа(бесплатно);
 • за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива 10€ по лице

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни (повратна карта); 35 € за возрасни или деца(карта во еден правец) ; 35 € за деца до 12 години (повратна карта); Деца до 02 години бесплатно (не користи седиште)

 • АГЕНЦИЈАТА НЕМА ОДГОВОРНОСТ ЗА КВАЛИТЕТОТ И БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА
 • ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 0,5 € ОД НОЌ ОД СОБА ;

АПАРТМАНИТЕ ИМААТ

 • 4 ГОЛЕМИ КРПИ ЗА ТЕЛО
 • 2 МАЛИ КРПИ ЗА ЛИЦЕ
 • 1 КРПА ЗА НОЗЕ
 • 1САПУН
 • 1 ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

 

Во празнoто поле пишете пофалба, критика или предлог:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*